Доставка і оплата

Доставка

1. Доставка транспортними компаніями НОВА-ПОШТА (1–3 дні), УкрПошта (7 днів) або Ін-тайм (2–5 днів), це найзручніший і досить швидкі способи доставки на території України.

Одержання доставленого вантажу відбувається у відділенні транспортної компанії у Вашому місті (список відділень у Вашому місті НОВА-ПОШТА, УкрПошта  або Ін-тайм). Для одержання вантажу Вам необхідно лише назвати співробітникові компанії номер товарно-транспортної накладної, який повідомить Вам наш оператор, та мати при собі документ, що посвідчує особу (паспорт або посвідчення водія).

Важливо: Вартість доставки не залежить від кількості замовлених книг. Замовлення видається тільки за наявності посвідчення особи. За зберігання замовлення понад установленого строку Вам доведеться доплачувати транспортній компанії. Будь ласка, вчасно забирайте доставлені замовлення!

2. Доставка поштою

Цей спосіб доставки зручний для наших клієнтів, що проживають на території України. Час доставки становить 1–7 днів з моменту відправлення замовлення, ціну доставки розраховує сама пошта, це залежить від ваги посилки та зайнятих місць на складі. Пакунок або бандероль, не затребувані отримувачем протягом декількох днів після прибуття, повертаються відправникові  без попередження клієнта.

За зберігання замовлення понад установлений строк Вам доведеться доплачувати у поштовому відділенні. Будь ласка, вчасно забирайте замовлення, надіслані поштою.

3. Самовивіз за адресою м. Вінниця вул. М. Ващука, 20.

Оплата

1. Оплата замовлення з післяплатою (наложеним платежем)

Ви оплачуєте книги готівкою в поштовому відділенні Вашого населеного пункту при одержанні посилки (за перерахунок коштів додаткових 2%). Цей спосіб оплати може бути використаний у випадку доставки Укрпоштою  та НОВА-ПОШТА або Ін-тайм (розрахувати вартість доставки можна на сайті перевізника).

Примітка: заповнення рядка «Контактний телефон» обов’язкове. За необхідності з Вами зв’яжеться наш оператор.

2. Банківський переказ на наш рахунок чи картку

Після оформлення замовлення з Вами зв`язується менеджер і надсилає смс з реквізитами для розрахунку (номером картки).  Ви можете перерахувати  кошти  у будь-якому відділенні банку чи завдяки Приват 24.

3. Якщо Вас не влаштовують усі вищеперераховані види оплати, зв’яжіться, будь ласка, з оператором за контактними телефонами.

Телефон: (0432) 56-01-87
Телефон/моб: (067) 656-26-50, (067) 656-26-56,
E-mail: info@novaknyha.com.ua

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*
Генерація паролю